Хот-дог


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пакет паперовий крафтовий КУТОВИЙ 90/200 (100 шт/уп), 20 уп/ящ
Компактний крафтовий пакет для упаковки невеликих товарів. Особлива форма з кутовим дизайном забезпечує зручність використання, роблячи його ідеальним для класичних хот-догів. Цей пакет є чудовим вибором для кафе, фудкорти та інших закладів сегменту hoReCa, де важливо забезпечити швидке та зручне обслуговування клієнтів.
Характеристики:
- Розміри: 90/200 мм
- Кількість в упаковці: 100 шт.
- Кількість упаковок в ящику: 20 уп.
- Матеріал: крафт-папір
- Колір: натуральний крафтовий
- Екологічність: виготовлений з екологічно чистих матеріалів
Ці пакети дозволяють зручно і ефективно подавати класичні хот-доги, забезпечуючи свіжість та привабливий вигляд продуктів. Вони легко утилізуються та відповідають сучасним екологічним нормам, що особливо важливо для закладів, які піклуються про екологічну відповідальність.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 200 мм |
| Цвет | Крафт |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Материал | Крафт бурый |
| Полноцветная | Нет |
| Назначение | Для продуктов |
| Ручки | Нет |
| Упаковка | Бумажный пакет |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 210 г |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Кількість упаковок в ящику | 20 уп |
| Кількість шт в ящику | 2000 шт |
| Кількість шт у упаковці | 100 шт |
| Ламінація | Без PE |
| Наявність прозорого вікна (Prom) | Нет |
| Плотность, г/м² | 40 |
- Цена: от 33,99 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 041030
Пакет паперовий крафтовий КУТОВИЙ 90/200 (100шт/уп), 20уп/ящ
от 33,99 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

