Випічка


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міцний великий паперовий пакет формату саше, виготовлений з екологічного крафт-паперу. Ідеально підходить для упаковки різних товарів та їжі, зокрема випічки, фаст-фуду, хлібобулочних виробів, кондитерських виробів, бургерів, сендвічів, фруктів і навіть сипучих продуктів.
Завдяки щільному матеріалу пакет добре утримує форму та забезпечує захист продукції. Підходить для кафе, ресторанів, пекарень, маркетів та доставки їжі.
Характеристики:
- Розміри: 300/360/110 мм
- Кількість в упаковці: 100 шт.
- Кількість упаковок в ящику: 10
- Матеріал: крафт-папір
- Екологічність: біорозкладний, придатний для вторинної переробки
Також у нашому асортименті є інші варіанти крафтових пакетів, а також екологічні одноразові прибори, які часто використовуються разом із цими пакетами.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 360 мм |
| Цвет | Крафт |
| Количество в упаковке | 100 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 2 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 890 г |
| Вклад | 110 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 10 уп |
| Кількість шт в ящику | 1000 шт |
| Кількість шт у упаковці | 100 шт |
| Ламінація | Без PE |
| Материал | Крафт бурый |
| Наявність прозорого вікна (Prom) | Нет |
| Полноцветная | Нет |
| Назначение | Для продуктов |
| Ручки | Нет |
| Упаковка | Бумажный пакет |
| Плотность, г/м² | 40 |
- Цена: от 119,90 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 041170
Пакет паперовий крафтовий САШЕ 300/360/110 (100шт/уп), 10уп/ящ
от 119,90 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

