


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Великий крафтовий салатник об'ємом 1000 мл для зручного пакування та подачі страв. Екологічний матеріал підходить для зберігання гарячих і холодних страв.
Характеристики:
Об'єм: 1000 мл
Діаметр: Ø150 мм
Кількість у упаковці: 50 шт.
Кількість у ящику: 10 уп.
| Основные | |
|---|---|
| Диаметр | 150 мм |
| Объем | 1000 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 841 г |
| Діаметр (верх) | 150 мм |
| Діаметр (низ) | 128 мм |
| Цвет | Крафтовий |
| Количество в упаковке | 50 шт. |
| Кількість упаковок в ящику | 10 уп |
| Кількість шт в ящику | 500 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
| Материал | Крафт-бумага |
| Плотность, г/м² | 300+20г |
- Цена: от 303,73 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 001078
*Салатник крафтовий 1000мл d150 (50шт.), 10уп/ящ.
от 303,73 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

