


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крафтовий салатник об'ємом 500 мл, виготовлений з екологічного матеріалу, ідеальний для зберігання та транспортування страв.
Характеристики:
Об'єм: 500 мл
Діаметр: Ø150 мм
Кількість у упаковці: 50 шт.
Кількість у ящику: 10 уп.
| Основные | |
|---|---|
| Диаметр | 150 мм |
| Объем | 500 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 498 г |
| Діаметр (верх) | 150 мм |
| Діаметр (низ) | 128 мм |
| Цвет | Крафтовий |
| Количество в упаковке | 50 шт. |
| Кількість упаковок в ящику | 10 уп |
| Кількість шт в ящику | 500 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
| Материал | Крафт-бумага |
| Плотность, г/м² | 300+20г |
- Цена: от 209,23 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 001079
Салатник крафтовий 500мл d150 (50шт.), 10уп/ящ.
от 209,23 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

