
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пропонуємо гофровані стакани об'ємом 500 мл для подачі великих порцій кави або чаю у ресторанах, готелях, службах доставки, кейтерингу чи на фестивалях. Є можливість виготовлення з індивідуальним дизайном.
Основні характеристики:
Об'єм: 500 мл(по вінця) / 450 Євро
Матеріал: Картон (+ харчова ламінація)
Тип: Гофрована поверхня для захисту рук від гарячих напоїв
Кількість в упаковці: 25 штук
Кількість упаковок в ящику: 24
Загальна кількість стаканів у ящику: 600 штук
Ці стакани підійдуть для великих подій і дозволять вашим клієнтам насолоджуватися напоями у комф
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 134 мм |
| Диаметр | 90 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Количество в упаковке | 25 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 500 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 400 г |
| Діаметр (верх) | 90 мм |
| Діаметр (низ) | 60 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 24 уп |
| Кількість шт в ящику | 600 шт |
| Кількість шт у упаковці | 25 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 275 |
- Цена: от 86,66 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 001224
Стакан Гофрований (Ripple) 500мл. - Зелений (25шт.), 24уп./ящ. (кр-90)
от 86,66 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

