
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пропонуємо одношарові стакани чорного кольору об’ємом 110 мл, які є чудовим рішенням для подачі еспресо та інших гарячих напоїв у сегменті HoReCa. Вони ідеально підходять для ресторанів, кафе, барів, служб доставки та кейтерингу.
Основні характеристики:
Об'єм: 110 мл
Матеріал: Картон (+ харчова ламінація)
Тип: Одношаровий
Кількість в упаковці: 50 штук
Кількість упаковок в ящику: 84
Загальна кількість стаканів у ящику: 4200 штук
Ці стакани стануть незамінними для швидкої та якісної подачі напоїв, додаючи зручності і простоти вашому сервісу.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 61 мм |
| Диаметр | 62 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 110 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 122 г |
| Діаметр (верх) | 62 мм |
| Діаметр (низ) | 44 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 84 уп |
| Кількість шт в ящику | 4200 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 195 |
- Цена: от 34,18 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 011278
Стакан одношаровий чорний Titan 110мл (50шт.), 84уп./ящ.
от 34,18 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

