
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пропонуємо стильні чорні стакани об’ємом 500 мл для подачі великих порцій кави або чаю у ресторанах, готелях, службах доставки, кейтерингу чи на фестивалях. Є можливість виготовлення з індивідуальним дизайном.
Основні характеристики:
Об'єм: 500 мл(по вінця) / 450 Євро
Матеріал: Картон (+ харчова ламінація)
Тип: Одношаровий
Кількість в упаковці: 35штук
Кількість упаковок в ящику: 20
Загальна кількість стаканів у ящику: 700 штук
Ці стакани підійдуть для великих подій і дозволять вашим клієнтам насолоджуватися напоями у комфорті.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 138 мм |
| Диаметр | 91 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 500 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 485 г |
| Діаметр (верх) | 91 мм |
| Діаметр (низ) | 60 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 20 уп |
| Кількість шт в ящику | 700 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 275 |
- Цена: от 68,08 ₴/упаковка
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 011328
Стакан одношаровий чорний Titan 500мл (35шт.), 20уп./ящ. (кр-91)
от 68,08 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности


