Випічка


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пакет паперовий крафтовий САШЕ 170/240/40 (100 шт/уп), 10 уп/ящ
Міцний пакет для зручного пакування та транспортування середніх за розміром товарів. Ідеально підходить для круасанів та іншої випічки. Цей пакет є чудовим вибором для кафе, пекарень, кондитерських та інших закладів сегменту hoReCa, де важливо забезпечити швидке і зручне пакування продуктів.
Характеристики:
- Розміри: 170/240/40 мм
- Кількість в упаковці: 100 шт.
- Кількість упаковок в ящику: 10 уп.
- Матеріал: крафт-папір
- Колір: натуральний крафтовий
- Екологічність: виготовлений з екологічно чистих матеріалів
Ці пакети забезпечують зручне та надійне пакування ваших продуктів, зберігаючи їх свіжість, аромат і привабливий вигляд. Вони легко утилізуються та відповідають сучасним екологічним нормам, що робить їх ідеальними для закладів, які піклуються про свою екологічну відповідальність.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 240 мм |
| Цвет | Крафт |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Материал | Крафт бурый |
| Полноцветная | Нет |
| Назначение | Для продуктов |
| Ручки | Нет |
| Упаковка | Бумажный пакет |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 430 г |
| Вклад | 40 мм |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Кількість упаковок в ящику | 10 уп |
| Кількість шт в ящику | 1000 шт |
| Кількість шт у упаковці | 100 шт |
| Ламінація | Без PE |
| Наявність прозорого вікна (Prom) | Нет |
| Плотность, г/м² | 40 |
- Цена: от 58,46 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 041130
Пакет паперовий крафтовий САШЕ 170/240/40 (100шт/уп), 10уп/ящ
от 58,46 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

