
Пропонуємо міцні та стильні гофровані стакани об’ємом 110 мл. Ці компактні стакани ідеально підходять для подачі еспресо або інших гарячих напоїв у ресторанах, готелях, службах доставки, кейтерингу чи на фестивалях. Є можливість виготовлення з індивідуальним дизайном.
Основні характеристики:
Об'єм: 110 мл
Матеріал: Картон (+ харчова ламінація)
Тип: Гофрована поверхня для захисту рук від гарячих напоїв
Кількість в упаковці: 20 штук
Кількість упаковок в ящику: 40
Загальна кількість стаканів у ящику: 800штук
Ці стакани надають вашій подачі сучасного стилю та є чудовим вибором для професійного використання.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 61 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество в упаковке | 20 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 110 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 100 г |
| Діаметр (верх) | 59 мм |
| Діаметр (низ) | 44 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 40 уп |
| Кількість шт в ящику | 800 шт |
| Кількість шт у упаковці | 20 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 205 |
- Цена: от 33,80 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 031206
Стакан Гофрований "ТС" (Ripple) 110мл – “FullBlack” (20шт.), 40уп./ящ.
от 33,80 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)


