Випічка


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пакет паперовий крафтовий САШЕ 210/350/50 (100 шт/уп), 10 уп/ящ
Міцний пакет середнього розміру для зручного транспортування товарів. Спеціально розроблений для пакування хліба, забезпечує надійне зберігання та транспортування випічки, зберігаючи її свіжість та аромат. Ідеально підходить для пекарень, магазинів, кондитерських та інших закладів сегменту hoReCa.
Характеристики:
- Розміри: 210/350/50 мм
- Кількість в упаковці: 100 шт.
- Кількість упаковок в ящику: 10 уп.
- Матеріал: крафт-папір
- Колір: натуральний крафтовий
- Екологічність: виготовлений з екологічно чистих матеріалів
Ці пакети забезпечують зручне та надійне пакування хліба, зберігаючи його свіжість та привабливий вигляд. Вони легко утилізуються та відповідають сучасним екологічним стандартам, що робить їх ідеальними для закладів, які піклуються про свою екологічну відповідальність.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 350 мм |
| Цвет | Крафт |
| Количество в упаковке | 100 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 2 кг |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 785 г |
| Вклад | 50 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 10 уп |
| Кількість шт в ящику | 1000 шт |
| Кількість шт у упаковці | 100 шт |
| Ламінація | Без PE |
| Материал | Крафт бурый |
| Наявність прозорого вікна (Prom) | Нет |
| Полноцветная | Нет |
| Назначение | Для продуктов |
| Ручки | Нет |
| Упаковка | Бумажный пакет |
| Плотность, г/м² | 40 |
- Цена: от 97,41 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 042140
Пакет паперовий крафтовий САШЕ 210/350/50 (100шт/уп), 10уп/ящ
от 97,41 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

