

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стакани на 340 мл створені для комфортного вживання великих порцій гарячих напоїв у ресторанах, готелях, службах доставки, кейтерингу чи на фестивалях. Є можливість виготовлення з індивідуальним дизайном.
Основні характеристики:
Об'єм: 340 мл
Матеріал: Картон (+ харчова ламінація)
Тип: Гофрована поверхня для захисту рук від гарячих напоїв
Кількість в упаковці: 20 штук
Кількість упаковок в ящику: 28
Загальна кількість стаканів у ящику: 560 штук
Ці стакани додають елегантності та практичності для будь-якої події.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 113 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Цвет | Крафт |
| Количество в упаковке | 20 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 340 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 240 г |
| Діаметр (верх) | 80 мм |
| Діаметр (низ) | 52 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 28 уп |
| Кількість шт в ящику | 560 шт |
| Кількість шт у упаковці | 20 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 235 |
- Цена: от 46,01 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 001814
Стакан Гофрований "ТС" (Ripple) 340мл – Бурий (20шт.), 28уп./ящ. (кр-80)
от 46,01 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

