TOP


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стакан Двошаровий Крафтовий (TC) 340 мл (20 шт.), 28 уп./ящ. (кр-80)
Двошаровий крафтовий паперовий стакан об'ємом 340 мл, ідеально підходить для подачі кави, чаю та інших гарячих напоїв. Завдяки своїй двошаровій конструкції, він забезпечує додаткову ізоляцію, що дозволяє довше зберігати тепло напою та комфортно тримати стакан в руках без ризику обпектися. Такий стакан є чудовим рішенням для кафе, ресторанів, готелів та інших закладів сегменту hoReCa.
Характеристики:
- Об’єм: 340 мл
- Матеріал: високоякісний крафтовий папір, двошаровий для додаткової термоізоляції
- Кількість в упаковці: 20 шт.
- Кількість упаковок в ящику: 28 уп.
- Діаметр кришки: 80 мм
- Колір: натуральний крафт
Ці стакани - ідеальний вибір для закладів, що цінують стиль і якість. Вони забезпечують зручність у використанні та високу екологічну відповідальність, роблячи ваш заклад привабливим для клієнтів, які підтримують екологічний спосіб життя.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 118 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Цвет | Крафт |
| Количество в упаковке | 20 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 340 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 213 г |
| Діаметр (верх) | 80 мм |
| Діаметр (низ) | 52 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 28 уп |
| Кількість шт в ящику | 560 шт |
| Кількість шт у упаковці | 20 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 235+240 |
- Цена: от 53,76 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 021236
Стакан Двошаровий Крафтовий “ТС” 340мл (20шт.), 28уп./ящ. (кр-80)
от 53,76 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

