


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноразові паперові стакани ЄВРО 250 мл – відмінний вибір для кав’ярень, офісів та фуд-кортів. Виготовлені з екологічно чистого картону, що забезпечує міцність та комфорт у використанні.
Основні характеристики:
- Об’єм: 250 мл (по вінця 275 мл)
- Матеріал: одношаровий папір, придатний для вторинної переробки
- Фасування: 50 штук в упаковці
- Кількість упаковок в ящику: 34
- Діаметр кришки: 80 мм
Переваги:
- ✔ Ідеально підходить для гарячих та холодних напоїв (велике американо, капучино, флет вайт)
- ✔ Оптимальний розмір для популярних кавових напоїв
- ✔ Сумісний з пластиковими та картонними кришками діаметром 80 мм
- ✔ Рекомендуємо використовувати термоманжети для напоїв температурою понад 80°C
Ці стакани чудово підійдуть для подачі кавових напоїв у закладах, які цінують якість та комфорт своїх клієнтів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 89 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Цвет | Белый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 250 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 290 г |
| Діаметр (верх) | 80 мм |
| Діаметр (низ) | 55 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 35 уп |
| Кількість шт в ящику | 1750 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 247 |
- Цена: от 61,82 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 002223
Стакан одношаровий білий ЄВРО 250мл (50шт.), 35уп./ящ. (кр-80)
от 61,82 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

