


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноразові паперові стакани ЄВРО 180 мл – зручний варіант для гарячих і холодних напоїв у кав’ярнях, офісах та для кейтерингових заходів. Виготовлені з міцного екологічно чистого картону, безпечного для використання.
Основні характеристики:
- Об’єм: 180 мл
- Матеріал: одношаровий папір, придатний для вторинної переробки
- Фасування: 50 штук в упаковці
- Кількість упаковок в ящику: 20
- Діаметр кришки: 71 мм
Переваги:
- ✔ Ідеально підходить для гарячих та холодних напоїв (допіо, американо, флет вайт)
- ✔ Зручний об’єм для подачі невеликих кавових напоїв
- ✔ Сумісний з пластиковими та картонними кришками діаметром 71 мм
- ✔ Рекомендуємо використовувати термоманжети для напоїв температурою понад 80°C
Ці стакани – чудовий вибір для кав’ярень, які пропонують якісні кавові напої своїм клієнтам.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 82 мм |
| Диаметр | 71 мм |
| Цвет | Белый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 180 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 180 г |
| Діаметр (верх) | 71 мм |
| Діаметр (низ) | 50 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 20 уп |
| Кількість шт в ящику | 1000 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 210 |
- Цена: от 47,35 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 002221
Стакан одношаровий білий ЄВРО 180мл (50шт.), 20уп./ящ. (кр-71)
от 47,35 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

