


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноразові паперові стакани ЄВРО 110 мл – ідеальне рішення для подачі еспресо, допіо та дегустаційних напоїв. Виготовлені з щільного екологічно чистого картону, що забезпечує комфорт у використанні.
Основні характеристики:
- Об’єм: 110 мл
- Матеріал: одношаровий папір, придатний для вторинної переробки
- Фасування: 50 штук в упаковці
- Кількість упаковок в ящику: 48
- Діаметр кришки: 63 мм
Переваги:
- ✔ Ідеально підходить для гарячих та холодних напоїв (еспресо, допіо)
- ✔ Компактний розмір, зручний для подачі еспресо
- ✔ Сумісний з пластиковими та картонними кришками діаметром 63 мм
- ✔ Рекомендуємо використовувати термоманжети для напоїв температурою понад 80°C
Ці стакани чудово підійдуть для кав’ярень, які пропонують якісні еспресо та допіо своїм клієнтам.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 65 мм |
| Диаметр | 63 мм |
| Цвет | Белый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 110 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 135 г |
| Діаметр (верх) | 63 мм |
| Діаметр (низ) | 45 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 48 уп |
| Кількість шт в ящику | 2400 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 200 |
- Цена: от 37,23 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 002220
Стакан одношаровий білий ЄВРО 110мл (50шт.), 48уп./ящ.
от 37,23 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

