Багет


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пакет паперовий крафтовий САШЕ 100/460/40 (100 шт/уп), 10 уп/ящ
Крафтовий пакет типу саше з розмірами 100×460×40 мм — оптимальний для упаковки довгих і вузьких продуктів: багетів, сендвічів, піти, лавашу або печива на вагу. Натуральний крафт створює естетичний вигляд і підкреслює екологічність подачі.
Ідеально підходить для пекарень, кавʼярень, супермаркетів, гастрономів, виносних точок. Завдяки міцному паперу та зручному формату, пакети не тільки зберігають форму продукції, але й демонструють відповідальне ставлення до екології.
Характеристики:
- Розміри: 100×460×40 мм
- Кількість в упаковці: 100 шт.
- Кількість упаковок в ящику: 10 уп.
- Матеріал: крафт-папір
- Колір: натуральний (бурий)
- Еко-фокус: повністю біорозкладний
Крафтове пакування — це не лише практично, а й стильно. Створіть правильне перше враження з кожною покупкою.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 460 мм |
| Цвет | Крафт |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Материал | Крафт бурый |
| Полноцветная | Нет |
| Назначение | Для продуктов |
| Ручки | Нет |
| Упаковка | Бумажный пакет |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 645 г |
| Вклад | 40 мм |
| Количество в упаковке | 100 шт. |
| Кількість упаковок в ящику | 10 уп |
| Кількість шт в ящику | 1000 шт |
| Кількість шт у упаковці | 100 шт |
| Ламінація | Без PE |
| Наявність прозорого вікна (Prom) | Нет |
| Плотность, г/м² | 40 |
- Цена: от 69,08 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 041091
Пакет паперовий крафтовий САШЕ 100/460/40 (100шт/уп), 10уп/ящ
от 69,08 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

