

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стакан Гофрований (Ripple Wave) 450мл ЄВРО - Бурий (20шт.), 24уп./ящ.
Великий двошаровий стакан для кави на 450 мл (по вінця – до 500 мл) із Ripple Wave гофро-покриттям — створений для тих, хто цінує якість і зручність. Завдяки щільній структурі не обпікає руки та дозволяє комфортно пити гарячі напої без додаткових елементів захисту.
Основні характеристики:
- Об’єм: 450 мл (ЄВРО) / 500 мл (по вінця)
- Матеріал: картон з харчовою ламінацією
- Тип: Ripple Wave (гофрована хвиля)
- Колір: бурий крафт
- Кількість в упаковці: 20 штук
- Кількість упаковок в ящику: 24
Ідеально підходить для takeaway кави, напоїв to-go, зимових напоїв або XL-кави. Стильно, тепло, екологічно. Можливе брендування під заклад.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 138 мм |
| Диаметр | 90 мм |
| Цвет | Крафт |
| Количество в упаковке | 20 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 450 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 354 г |
| Діаметр (верх) | 90 мм |
| Діаметр (низ) | 60 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 24 уп |
| Кількість шт в ящику | 480 шт |
| Кількість шт у упаковці | 20 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 275+100 |
- Цена: от 58,52 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 001825
Стакан Гофрований “U” (Ripple) 450мл ЄВРО - Бурий (20шт.), 24уп./ящ. (кр-90)
от 58,52 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

