Матовий








Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стакан Двошаровий Чорний 250 мл — преміальний матовий формат для HoReCa
Двошаровий стакан 250 мл у глибокому матовому чорному кольорі — оптимальний розмір для американо, капучино, латте та альтернативних методів приготування. Посилена двошарова конструкція забезпечує високу жорсткість, а матове покриття додає преміальності та не ковзає в руці.
Переваги:- Матове преміум-покриття — абсолютно без блиску.
- Підвищена жорсткість — стакан не прогинається навіть з дуже гарячими напоями.
- Фактичний об’єм по вінця — 275 мл.
- Комфортний для кави “to go”.
- Сумісний з кришками d80.
- Об’єм: 250 мл (по вінця 275 мл)
- Кількість у пачці: 25 шт
- Кількість у ящику: 20 уп.
- Тип: двошаровий
- Колір: глибокий матовий чорний
- Під кришку: d80
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Высота | 89 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество в упаковке | 25 шт |
| Максимально допустимая температура | 100 град. |
| Материал | Картон |
| Объем | 250 мл |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Упаковка | Пачка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес рулона | 295 г |
| Діаметр (верх) | 80 мм |
| Діаметр (низ) | 54 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 20 уп |
| Кількість шт в ящику | 500 шт |
| Кількість шт у упаковці | 25 шт |
| Ламінація | з PE |
| Плотность, г/м² | 247+240 |
- Цена: от 59,27 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 120303
Стакан Двошаровий Чорний “U” 250мл ЄВРО (25шт.), 20уп./ящ. (кр-80)
от 59,27 ₴/упаковка
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

