


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крафтовий салатник об'ємом 500 мл, виготовлений з екологічного матеріалу, ідеальний для зберігання та транспортування страв.
Характеристики:
Об'єм: 500 мл
Діаметр: Ø150 мм
Кількість у упаковці: 50 шт.
Кількість у ящику: 10 уп.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 150 мм |
| Об`єм | 500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага рулону | 498 г |
| Діаметр (верх) | 150 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Щільність, г/м2 | 300+20г |
| Діаметр (низ) | 128 мм |
| Колір | Крафтовий |
| Кількість упаковок в ящику | 10 уп |
| Кількість шт в ящику | 500 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
- Ціна: від 209,23 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 001079
Салатник крафтовий 500мл d150 (50шт.), 10уп/ящ.
від 209,23 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

