TOTAL YELLOW






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одношаровий стакан жовтого кольору об’ємом 175 мл сумісний з кришкою 71 мм. Яскравий дизайн та зручність використання роблять його відмінним вибором для гарячих напоїв.
Характеристики:
Матеріал: картон
Об'єм: 175 мл
Колір: жовтий
Кількість в упаковці: 50 шт.
Кількість упаковок в ящику: 56 уп.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Висота | 82 мм |
| Діаметр | 71 мм |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Максимально допустима температура | 100 град. |
| Матеріал | Картон |
| Об`єм | 175 мл |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Упаковка | Пачка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага рулону | 269 г |
| Діаметр (верх) | 71 мм |
| Щільність, г/м2 | 250 |
| Діаметр (низ) | 49 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 56 уп |
| Кількість шт в ящику | 2800 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
- Ціна: від 73,44 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021330
Стакан одношаровий “Yellow” 175мл (50шт.), 56уп./ящ. (кр-71)
від 73,44 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

