


Стакан одношаровий “Yellow” 250 мл ЄВРО (50 шт.), 35 уп./ящ. (кр-80)
Стакан об’ємом 250 мл серії “Yellow” з європейським стандартом якості, ідеальний для кавових та інших гарячих напоїв. Цей стильний жовтий одношаровий стакан забезпечує комфортний та надійний спосіб подачі напоїв, що робить його чудовим вибором для закладів сегменту hoReCa, таких як кафе, ресторани, кав'ярні і готелі. Сумісний з кришкою діаметром 80 мм, що додає зручності у використанні.
Характеристики:
- Матеріал: картон
- Об'єм: 250 мл
- Колір: жовтий
- Тип: одношаровий
- Стандарт: європейський
- Сумісний з кришкою діаметром: 80 мм
- Кількість в упаковці: 50 шт.
- Кількість упаковок в ящику: 35 уп.
Ці одношарові стакани надзвичайно зручні для використання, забезпечуючи оптимальний рівень сервісу для ваших клієнтів. Вони відповідають високим європейським стандартам якості, що гарантує їх надійність та безпечність у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Висота | 89 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Максимально допустима температура | 100 град. |
| Матеріал | Картон |
| Об`єм | 250 мл |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Упаковка | Пачка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага рулону | 383 г |
| Діаметр (верх) | 80 мм |
| Діаметр (низ) | 54 мм |
| Кількість упаковок в ящику | 35 уп |
| Кількість шт в ящику | 1750 шт |
| Кількість шт у упаковці | 50 шт |
| Ламінація | з PE |
| Щільність, г/м2 | 275 |
- Ціна: від 94,52 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021331
Стакан одношаровий “Yellow” 250мл ЄВРО (50шт.), 35уп./ящ. (кр-80)
від 94,52 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (50) 802-68-87Олександр (менеджер по замовленнях)
- +380 (66) 117-24-32Тарас (по питаннях співпраці)


